try this www.watchesseek.com.Recommended Reading https://www.datacozy.com.best value https://www.havereplica.com/.read what he said fake rolex for sale.you could try this out replica relojes.Full Article repliki zegark贸w.navigate here https://www.fake-richardmille.com/.design richard mille replica watch.On The Official Website rolex swiss replica.description www.controlexplosion.com.click this link now https://www.drugswatches.com/.hop over to this website winewatches.go to this site replica watches USA seller.check out the post right here https://www.3domegawatches.com/.Wiht 40% Discount replica tag heuer.For Sale travelfranckmuller.Related Site replicas hublot watches.Sale 401kwatches.her explanation https://www.cartagheuer.com/.supply replica bell and ross watch.


3 kroki do zdrowej skóry na wakacje

3 kroki do zdrowej skóry na wakacje

Wiosna i lato bezsprzecznie zapowiadają nadejście okresu urlopowego. Wszyscy gorączkowo rozważamy gdzie wybierzemy się na wypoczynek. Pamiętajmy, że poza zawartością walizki, warto też zadbać o kondycję naszej skóry, gdy będziemy korzystać z promieni słonecznych.

Złuszczaj

Na powierzchni skóry stale zbiera się martwy naskórek. Dodatkowo, jeżeli jej powierzchnia nie jest dobrze nawilżona, martwy naskórek zaczyna być widoczny pod postacią białawych płatków. Taka skóra jest nieatrakcyjna, bo wygląda staro i nieświeżo, a na dodatek wakacyjne słońce na pewno jej nie pomoże.

W domowych warunkach najczęściej możemy się zdecydować na jedną z dwóch podstawowych zabiegów złuszczających naskórek. Do wyboru mamy peelingi i szczotkowanie ciała. W drogeriach możemy kupić wiele rodzajów kosmetyków peelingujących, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki preparat zrobić sobie samemu np. z kawy. Taki zabieg należy powtarzać 2-3 razy w tygodniu podczas kąpieli. Do szczotkowania świetnie nadaje się szczotka do masażu z naturalnego włosia. Takim zabiegiem będą zachwycone osoby, które lubią masaże, drapanie i bardzo dobrze tolerują dość intensywne bodźce na skórze.

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujemy, regularnie złuszczając martwy naskórek zyskujemy nie tylko piękny wygląd skóry. Działania mechaniczne na powierzchni ciała poprawią krążenie, a dobrze ukrwiona skóra jest równomiernie odżywiona i ma równy koloryt. Po usunięciu zrogowaciałego naskórka preparaty, którymi potem będziemy pielęgnować swoje ciało będą się lepiej wchłaniać. Peelingi i szczotkowanie ciała minimalizuje problem wrastających po depilacji włosków. Dodatkową zaletą szczotkowania jest redukcja skórki pomarańczowej i ujędrnienie ciała dzięki poprawie ukrwienia i odżywienia tkanek.

Nawilżaj

Nawilżanie skóry jest szczególnie ważne w okresie częstego opalania. Nasza skóra zdecydowanie szybciej traci wtedy wodę, a ta zapewnia jej jędrność i zdrowy wygląd. Przynajmniej raz dziennie w całe ciał wcieraj preparat nawilżający dostosowany do Twoich potrzeb. Eucerin krem, Dove Oxygen, Melli Care to przykłady preparatów, po które możemy z powodzeniem sięgnąć. Jeżeli podczas złuszczania zdecydowaliśmy się na peeling i wybraliśmy naturalny produkt, jest duża szansa, że jego skład opiera się na olejkach. Po takim zabiegu nasza skóra jest już mocno nawilżona. W takim wypadku postaraj się rozdzielić te dwa zabiegi. Jeden wykonaj np. rano, a drugi wieczorem.

Chroń przed nadmiarem słońca

Choć kremów z filtrem przeciwsłonecznym powinniśmy używać przez cały rok na odsłoniętych partiach ciała, to niestety często sięgamy po nie jedynie latem. Pamiętajmy, że poza promieniowaniem UV-B, które odpowiada za bolesne poparzenia, przez cały rok dociera do nas promieniowanie UV-A. UV-A odpowiada przyspieszenie procesów fotostarzenia się skóry, m.in. poprzez powstawanie wolnych rodników w naszym organizmie i niszczenie włókien kolagenowych w głębokich warstwach tkanek.