African Mango

1417

african mango

Ocena ogólna
Plusy / Minusy
  • wysoka jakość
  • przyspiesza metabolizm
  • łatwe w użyciu
  • smak może nie pasować każdemu
  • nie można przyjmować na czczo
Składniki
Mango Afrykańskie (6000 mg) – zawiera błonnik oraz Irvingia Gabonensis, silny przeciwutleczniacz wspomagający metabolizm.
Etykieta produktu
Ceny
Przedstawienie produktu
African Mango to produkt oparty na wyciągu z mango afrykańskiego (Irvingia gabonensis). Celem produktu jest utrata masy ciała, przyspieszenie metabolizmu oraz wywołanie efektu sytości.
Profil składników
Głównym składnikiem African Mango jest ekstrakt z nasion Mango Afrykańskiego, rośliny spotykanej w lasach deszczowych Afryki Zachodniej. W preparacie zawarto wysoką dawkę – 6000 mg ekstraktu. Jako otoczkę kapsułki zastosowano standardową dla produktów medycznych hydroksypropylometylocelulozę.

O dziwo producenci African Mango nie straszą nas tanią reklamą w stylu „Schudnij 10 kg w tydzień”. Zadaniem African Mango jest wywołanie dwóch podstawowych efektów: przyspieszenie metabolizmu oraz wywołanie uczucia sytości, co z kolei ma prowadzić do utraty wagi.

Dodatkowo produkt wywołuje proces harmonizowania leptyny, odpowiedzialnego za lepsze gospodarowanie energią w naszym organizmie.

Nasz test wykazał, całkiem wysoką efektywność tych tabletek, potwierdzającą ich działanie. W ciągu 4 tygodni 3 testowane osoby zrzuciły średnio 5,27 kg. W smaku preparat nie jest może daniem pierwszorzędnym, jednak nie o to w tym chodzi. Dodatkowo nasze testy wykazały, że tabletek nie powinno się przyjmować na czczo, zdecydowanie lepiej wchłaniane są przez organizm po posiłku.

Dawkowanie
Zaleca się by zażywać dwie kapsułki preparatu dziennie, podczas posiłku. Kapsułkę należy popić szklanką wody.
Podsumowanie
Wydajemy preparatowi African Mango pozytywną opinię. Jest to produkt, który skutecznie może kontrolować nasz metabolizm oraz kontrolować głód – w tym właśnie tkwi efekt jego działania. Nie jest on jednym z tych magicznych preparatów, które gwarantują schudnięcie 10kg w tydzień. Efekty są nieco mniejsze, ale gwarantowane.
·

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *