ProBreast Plus

674

probreast plus

Ocena ogólna
Plusy / Minusy
  • wysoka jakość
  • kompleksowość (krem + preparat)
  • brak efektów ubocznych
  • powiększa maksymalnie o rozmiar
  • nie dla osób niepełnoletnich
Składniki
Kozieradka pospolita – pochodzi z rodziny bobowatych, występująca prawie na całym świecie. Jadalna, obecnie stosowana głównie w medycynie.
Etykieta produktu
wkrótce
Ceny
Przedstawienie produktu
ProBreast Plus to według producenta kompleksowa kuracja, której celem jest powiększenie piersi o nawet 2 rozmiary. Bez szkodliwych substancji, bez efektów ubocznych. Czy naprawdę tak jest?
Profil składników
Za powiększenie piersi ma odpowiadać kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L.), rośliny o powszchnie znanych właściwościach medycznych, stosowanej w kosmetyce, kulturystyce i kuchni. Bogata w wapń i potas, z bardzo niską zawartością cynku.

Jako składnik uzupełniający zastosowano l-tyrozynę – organiczny związek chemiczny. To on bezpośrednio ma wspomagać działanie preparatu i pobudzać gruczoły piersiowe, przez co piersi zwiększą swoją objętość.

Producent kuracji bardzo mocno zachwala jej działanie przekonując, że połącznie kapsułek z kremem gwarantuje działanie z zewnątrz i od środka. Twierdzi także, że piersi są w stanie w stosunkowo krótkim czasie urosnąć o nawet dwa rozmiary.

Dwumiesięczny test przeprowadzony na grupie 20 kobiet wykazał, że reklamy są nieco przesadzone, aczkolwiek nie można stwierdzić, że preparat nie działa. Miesięczna kuracja zakończyła się wzrostem piersi średnio o 1 rozmiar.

Grupa docelowa nie zauważyła, żadnych efektów ubocznych. Część kobiet krytycznie oceniła zapach kremu, jednak ten po zaaplikowaniu na ciało momentalnie znika.

[AKTUALIZACJA] Dwa miesiące po zakończeniu kuracji stwierdzamy, że rozmiar piersi nie wrócił do stanu pierwotnego. Producent wspomina jednak, że ten stan może ulec zmianie i kurację należy co jakiś czas powtarzać.

Dawkowanie
Kapsułki należy spożywać dwa razy dziennie po posiłku. Krem winno się nakładać rano i wieczorem, po prysznicu na suchą skórę.
Podsumowanie
ProBreast Plus na tle konkurencji wypada całkiem pozytywnie. Mimo dystansu do tego typu preparatów, wystawiamy mu ocenę dobrą. Jest to nieszkodliwa terapia, która może pomóc kobiecie.
·

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *